UBEZPIECZENIE DZIECI W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

UBEZPIECZENIE DZIECI W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

W roku szkolnym 2019-2020 za zgodą rodziców dzieci są ubezpieczone przez Firmę Inter Risk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Informacja dla Rodzica od Firmy Inter Risk

Szanowny Rodzicu, W przypadku zgłaszania roszczenia, proszę  pobrać wniosek ( załącznik pdf ) wypełnić i  dostarczyć do kancelarii przedszkola  będzie przekazany przedstawicielowi  InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group  (Michał Lapiński Tel. 531 650 845) którego zadaniem jest pomoc Rodzicom w zgłaszaniu i obsłudze roszczenia.

 

O Firmie InterRisk

Firma działa na polskim rynku nieprzerywanie od 1993 roku i jest jednym z wiodących ubezpieczycieli majątkowych. Dzięki eksperckiej wiedzy pozyskanej przez lata działalności InterRisk proponuje swoim Klientom wszechstronną ofertę, na którą składają się ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne i finansowe. Każdego roku spółka otacza ochroną ubezpieczeniową blisko 2 miliony Klientów. InterRisk jest doceniany także przez profesjonalistów rynku ubezpieczeniowego jako niekwestionowany lider ubezpieczeń OC dla agentów i brokerów.