Ogłoszenia
Do obowiązków dyrektora szkoły i przedszkola należy zapewnienie uczniom bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu na terenie placówki (1) i nie zwalnia go z tego obowiązku przystąpienie nauczycieli do strajku (2).
Strajk nie stanowi przyczyny odwołania zajęć w przedszkolu i szkole oraz jej zamknięcia (3).
W sytuacji strajku w przedszkolu lub szkole, dyrektor ma obowiązek zawiadomienia o tym fakcie rodziców uczniów.
Zapewnienie opieki (4) odbywa się zgodnie z planem pracy przedszkola oraz szkoły, tj. z tygodniowym rozkładem zajęć dydaktyczno‐wychowawczych, w tym ...
PROSIMY GŁOSUJCIE NA NASZE MARZANNY
22 marca 2019 roku ruszyło głosowanie w konkursie Radia Kielce na NAJPIĘKNIEJSZĄ MARZANNĘ 2019,
Aby oddać głos na nasze M a r z a n n y należy wysłać SMS ...
W dniu 3 kwietnia (środa) 2019r po śniadaniu w grupie MOTYLKI i PSZCZÓŁKI będą wykonane zdjęcia do FOTOKSIĄŻKI i zdjęcia legitymacyjne .Proszę Rodziców dzieci o przygotowanie dzieci do zdjęć.
Dnia 29.03.2019r (piątek) w godz. 8.30-9.30 w naszym przedszkolu Dyżur konsultacyjny dla rodziców będzie prowadzić pani logopeda Dorota Święcka z Miejskiego Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Kielcach.
W związku z planowaną akcją strajkową nauczycieli i pracowników niepedegogicznych dyrektor PS nr 42- w celu zapewnienia organizacji pracy przedszkola uprzejmie prosi rodziców o odpowiedź na następujące pytanie: Czy rodzice w dniu akcji strajkowej są w stanie zapewnić sobie opiekę nad dzieckiem czy nie, tj. przyprowadzą dziecko do przedszkola. Odpowiedzi tak lub nie , nalezy udzielić wychowawcom w poszczególnych grupach do poniedziałku 1 kwietnia 2019 roku.
W dniu 23 maja (czwartek) 2019r zaplanowany został wyjazd dzieci z grupy PSZCZÓŁKI wraz z Rodzicami z Okazji Dnia Mamy i Taty (REZEWUJEMY WOLNE OD PRACY NA TEN DZIEŃ ,ABY SPĘDZIC GO WSPÓLNIE Z DZIEĆMI ) do Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych,które mieszczą się w ...
W dniu 1 kwietnia (poniedziałek) 2019r o godz.9.00 dzieci z grupy II SŁONECZKA i IV PSZCZÓŁKI wyjeżdżaja do MUZEUM ORŁA BIAŁEGO w Skarżysku-Kamiennej.Prosimy Rodziców o wcześniejsze przyprowadzenie dzieci w tym dniu ,poniewaz śniadanie będzie o godz.8.30.Planowany powrót z wycieczki około 13.00.
W dniu 27.03.2019r (środa) pośniadaniu dzieci z grupy PSZCZÓŁKI wyjeżdżają do CASTORAMY aby uczestniczyć w warsztatach edukacyjnych "MAJSTERKOWO".Proszę rodziców o dostarczenie dwóch biletów ulgowych i małą,pusta butelkę po wodzie mineralnej.
W ramach projektu "Piękna nasza Polska Cała "dzieci z grupy PSZCZÓŁKI w miesiacu marcu będą uczestniczyć i zrealizują wspólnie z nauczycielem następujące zadania:
- Uczestniczenie w jednych z zajęć tematycznych pt. „Moje przedszkole – moja szkoła” (przybliżenie historii powstania, tradycji,)
- Założenie Słownika Gwary Regionalnej ( ilustrowany)
- ...
Strony
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- …
- następna ›
- ostatnia »












